Luke Zetazate - Projekt Archers 2020

Zaktualizowano: 16 maj 2020

W ostatnim czasie nasze social media zostały zdominowane przez ogłoszenia transferów doświadczonych zawodników. KS Bydgoszcz Archers rośnie w siłę. Przygotowujemy się do wyzwania jakim jest start w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Dziś zapraszamy na krótką rozmowę z pierwszym elementem naszej układanki - rozgrywającym i koordynatorem ataku - Luke Zetazate.

  1. Co słychać? Jak spędziłeś przerwę między sezonami? Przerwę spędziłem na Filipinach trenując i przygotowując się do nowych rozgrywek.Mam to szczęście, że w offseasonie mogę grać na mojej ukochanej pozycji występując w Manilla Wolves. Pozwala mi to utrzymać formę i przygotowywać rozwiązania taktyczne na powrót do Bydgoszczy.

  2. Jesteś z nami drugi rok. Co udało Ci się wprowadzić do gry Archers, a co jeszcze przed nami? Czuję, że wprowadziliśmy atak Achers na zupełnie nowy poziom. Drużyna z gry biegowej stała się zespołem, który potrafi zaskoczyć w każdy możliwy sposób. Zawodnicy pracują bardzo ciężko nad poprawą jakości. Jestem pewien, że nasza ciężka praca znajdzie swoje odzwierciedlenie na tablicy wyników.

  3. Dołączyło do nas wielu nowych zawodników. Jak oceniasz nasze ruchy transferowe jako koordynator ataku? To pokazuje, że w Bydgoszczy jest potencjał na dobre granie. Dołączyło do nas wielu zawodników - wielu z nich to czołowi zawodnicy w ostatnich latach. Uważam, że wszyscy na tym skorzystają. Dotychczasowi zawodnicy będą mieli okazję do nauki i dostali nowe powody do rywalizacji o pozycję. Nowi zawodnicy mają okazję ku temu by udowodnić swoją wartość, a wcale nie jest powiedziane, że z automatu otrzymają miejsce w pierwszym składzie. W naszym klubie rywalizacja o pozycję weszła na niespotykany dotąd poziom. Wszyscy na tym skorzystamy w nadchodzących rozgrywkach.

  4. Na jakim etapie są nasze przygotowania? Dołączyło do nas ponad kilkunastu nowych zawodników. Naturalnym procesem jest ich wdrożenie do zespołu. Stale pracujemy nad zgraniem - to jest nasze największe wyzwanie. Jestem bardzo podekscytowany tym jak wzrosły nasze możliwości, oprócz zgrania szlifujemy również nowy wachlarz zagrywek. Idziemy w dobrym kierunku. Jesteśmy w połowie drogi. Przed nami kolejne zgrupowania i sparingi. Do sezonu pozostał niecały miesiąc - będziemy gotowi na 4 kwietnia na starcie z Armią Poznań.

  5. Jak oceniasz projekt #Archers2020? Kocham wyzwania, a start w LFA1 niewątpliwie nim jest. Sztab organizacyjny, trenerzy i zawodnicy robią wszystko by ten sezon okazał się bardzo dobrym. Na starcie każdego meczu zaczynamy wynikiem 0:0. Od naszego przygotowania i włożonego serca zależy wynik końcowy. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za możliwości jakie zostały nam stworzone. 2 lata temu Archers grali w lidze rozwojowej, dziś na najwyższym szczeblu w Polsce. Rozwój widać gołym okiem, ale robimy wszystko by to był dopiero początek naszej drogi.

  6. Jakich Archers zobaczymy 4 kwietnia? Zobaczymy przede wszystkim przygotowaną drużynę. Zobaczymy zespół, który będzie głodny zwycięstwa i skłonny do poświęceń na rzecz korzystnego wyniku. Nasze cele są ambitne, a to wymaga wielu wyrzeczeń.

  7. Na zakończenie chcielibyśmy zapytać Cię o Bydgoszcz. Co Ci się u nas podoba?Bydgoszcz to fantastyczne miasto. Mieszkałem już w wielu i mogę powiedzieć, że łatwo tutaj znaleźć balans. Miasto nie jest małe, ani zbyt duże. To mój drugi rok w Bydgoszczy, poznałem tutaj wiele osób i wszyscy zawsze są dla mnie życzliwi. Uważam, że to świetne miasto dla obcokrajowców. W Bydgoszczy z pewnością warto zobaczyć Stare Miasto, jednak nic nie zapadnie w pamieć tak jak wycieczka kajakiem! Zdecydowanie polecam!176 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon