Dzień Dziecka z KS Bydgoszcz Archers

Zaktualizowano: 11 cze 2019

Sobotni Dzień Dziecka (1 czerwca) można było w Bydgoszczy przeżyć na sportowo. Wiele atrakcji dla małych i dużych, konkursy, plac zabaw, zajęcia z animatorami, a na zakończenie mecz futbolu amerykańskiego - to wszystko przygotowali Bydgoszcz Archers. Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 11.00.


Tego dnia zadbaliśmy o różnorodność atrakcji. W programie zaplanowaliśmy zajęcia taneczne, Zumbę prowadzoną przez doświadczonych instruktorów z Bella Line Łuczniczka oraz miniturniej futbolu flagowego w którym wzięła udział młodzież z sekcji juniorskich KS Bydgoszcz Archers oraz współpracujących z naszym klubem szkół.. Ponadto na najmłodszych czekało mnóstwo konkursów z nagrodami, malowanie twarzy, a także wielki plac zabaw z dmuchańcami i trampolinami.


O godzinie 16.00 nasi dorośli Łucznicy rozegrali wewnętrzny mecz pokazowy, który był zwieńczeniem tego fantastycznego dnia.

Dziękujemy również naszym sponsorom za pomoc w organizacji tego pięknego wydarzenia. Emka Nieruchomości Magra-fitness ESKA INFO Bydgoszcz Marcin Ziatyk ekspert ds. kredytów

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon