Archers na starcie LFA 9


Znamy już podział na grupy oraz terminarz nadchodzących rozgrywek LFA 9! Swoją przygodę z Ligą Futbolu Amerykańskiego Bydgoscy Łucznicy rozpoczną w lidze rozwojowej, gdzie w 9-osobowej wersji futbolu amerykańskiego zmierzymy się m.in. z Koszalin Barbarians, Grizzlies Gorzów Wlkp. Warsaw Mets oraz Mustangs Płock.


Liga rozwojowa to doskonałe przetarcie dla naszych zawodników przed przyszłorocznym występem w pełnowymiarowej wersji futbolu amerykańskiego (11-osobowej) Przypomnijmy, że KS Bydgoszcz Archers brało udział w tegorocznych rozgrywkach PLFA, które zawiesiło rozgrywki tuż przed finałem. W naszych zawodnikach pozostał niepowetowany głód futbolu i dzięki pracy organizacyjnej doszło do połączenia dwóch futbolowych drużyn z Bydgoszczy (Archers oraz Herosów). Dzięki temu Ci zawodnicy, którzy chcą jeszcze realizować swoje cele w tym sezonie mają okazję do sprawdzenia swoich umiejętności na tle kolejnych rywali wespół z nowymi kolegami z drużyny. LFA9 to także doskonały sprawdzian dla naszych juniorów, z których z pewnością skorzystamy. To dla nich doskonała okazja by sprawdzić swoją formę przed wrześniowymi zmaganiami rozgrywek młodzieżowych.


Przygodę w LFA rozpoczniemy już 10. Sierpnia meczem domowym z Barbarians Koszalin. To spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00 na stadionie przy ul. Słowiańskiej 7. Gorąco zapraszamy całe rodziny, gdyż jak zawsze przygotujemy dla naszych kibiców mnóstwo atrakcji takich jak: plac zabaw z animatorem, dmuchane zamki, strefę gastronomiczną wraz ze sklepikiem z gadżetami Archers Bydgoszcz. Do tego nasz mecz uświetnią wspaniałe cheerleaderki z Luvadance Cheerleaders.


Kolejne spotkania wznowimy po wakacyjnej przerwie - 8. września udamy się na mecz do Gorzowa Wlkp. gdzie skrzyżujemy rękawice z miejscowymi Grizzlies. Tydzień później w Bydgoszczy zagości drużyna ze stolicy - Warsaw Mets, a grupowe rozgrywki zakończymy starciem w Płocku z tamtejszymi Mustangami. Na wszystkie spotkania gorąco zapraszamy. Śledźcie nasze mecze w internecie oraz na żywo na stadionach.


w 2018 roku występowaliśmy w rozwojowej lidze PLFA - tam zajęliśmy 2. miejsce przegrywając finał z Husarią Szczecin (dziś Armada Szczecin - także przystąpiła do rozgrywek LFA) . Czy uda nam się powtórzyć ten sukces w nowej lidze? Tego dowiemy się w październiku gdy rozpoczną się mecze fazy Play-Off

193 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon